Pod kierownictwem p. dyrektor Elżbiety Czaja powstała szkoła, która dzisiaj cieszy się doskonałą opinią i zaufaniem rodziców i uczniów.

Zrzut ekranu 2016-04-10 o 16.55.58

Zrzut ekranu 2016-04-10 o 16.56.06

1 września 2014 roku dyrektorem szkoły został w drodze konkursu p. mgr Rafał Juszczyk. Na stanowisko wicedyrektora powołał p. mgr Renatę Korybut-Orłowską. Akt nominacji wręczył dyrektorowi w dniu rozpoczęcia roku szkolnego 2014/2015 Wójt Gminy Kosakowo – Jerzy Włudzik

Przed rozpoczęciem pierwszej rady pedagogicznej przez nowego dyrektora dokonano posadzenia drzewka rajskiej jabłoni przed wejściem do szkoły. Uroczystość rozpoczęli wspólnie – były i obecny dyrektor – Elżbieta Czaja i Rafał Juszczyk.

„Możemy i chcemy dać naszym uczniom w spadku dwie trwałe rzeczy: pierwsza to korzenie, druga to skrzydła” – tak brzmi motto, którym rozpoczął swoją pracę w Szkole Podstawowej w Pogórzu nowy dyrektor.