W roku 2009/2010  trenerami byli p. mgr Urszula Kozielska i p. mgr Elżbieta Czaja. Drużyna zdobyła Mistrzostwo Polski  i w USA 7 miejsce. To był rok, kiedy po raz pierwszy nasza  drużyna zdobyła prawo do reprezentowania Polski na Finałach Światowych Odysei Umysłu w Stanach Zjednoczonych. Członkowie drużyny to  Kacper Malinoś, Maciej Suchocki, Olga Cirocka, Weronika Reiwer, Kamil Romanow,  Mikolaj Pelcer, Kuba Padzik.

W roku szkolnym 2010/2011 ponownie w szkole pracują dwie drużyny: pod opieką p. mgr Elżbiety Czaji i p. mgr Karoliny Warzochy – Dominika Pospieszyńska, Honorata Stromska, Adrianna Paciuch, Olga Starsierska, Jaromir Stromski, Łukasz Herner i Paweł Świątczak; pod opieką  p.  mgr Elżbiety Czai, p. mgr Urszuli Kozielskiej i p. mgr Renaty Korybut-Orłowskiej – Paulina Ćwirko, Alicja Hyży, Przemysław Miłosz, Paulina Giese, Krzysztof Kubis, Katarzyna Nieć. Obie drużyny zdobyły Mistrzostwo Polski i awans na Mistrzostwa Świata w USA. Drużyny zajęły odpowiednio 14 i 4 miejsce w swoich konkurencjach.

W roku szkolnym 2011/2012  szkoła wystawiła dwie drużyny. Trenerami obu drużyn są: p. mgr Elżbieta Czaja, p. mgr Renata Korybut-Orłowska, p. mgr Marek Kułakowski. I drużyna  (Przemysław Miłosz, Szymon Miłosz, Alicja Hyży,  Katarzyna Nieć,  Dominika Pospieszyńska, Weronika Kościów, Maks Pelzer) zdobywa wicemistrzostwo Polski i udaje się na EuroFestiwal do Petersburga. II drużyna /Maks Chełkowski Klasa, Julia Rybińska, Amelia Sokołowska, Basia Banasiak, Ula Zaborska, Wiktoria Kosidło i Martyna Kurgan/  na eliminacjach regionalnych otrzymuje nagrodę Ranatra Fuska za wybitną kreatywność.

W roku szkolnym 2012/13 w naszej szkole pracowały dwie drużyny Odysei Umysłu, obie zdobyły I miejsce  w Ogólnopolskim Finale i zdobyły prawo do wyjazdu na Finały Światowe w USA. Drużyna prowadzona przez p. mgr Elżbietę Czaję i p. mgr Urszulę Kozielską zajęła I miejsce i otrzymała tytuł Mistrzów Świata.

Zrzut ekranu 2016-04-10 o 16.54.15

Zrzut ekranu 2016-04-10 o 16.54.34

Zwycięską drużynę tworzyli: Dominika Pospieszyńska, Anna Kubis, Krzysztof Kubis, Katarzyna Nieć, Eryk Kuciel, Szymon Miłosz, Przemysław Miłosz.

Zrzut ekranu 2016-04-10 o 16.55.06

Zrzut ekranu 2016-04-10 o 16.54.44

Zrzut ekranu 2016-04-10 o 16.54.58

Druga drużyna zajęła 19 miejsce w Światowych Mistrzostwach. Trenerami byli: p. mgr Elżbieta Czaja, p. mgr Danuta Narewska, p. mgr Marek Kułakowski. Odyseusze: Honorata Stromska, Alicja Hyży, Weronika Kościów, Maja Zagarów, Maksym Pelcer, Emilia Hyży, Amelia Sokołowska.