PROSIMY O WSPARCIE DLA NASZEJ DRUŻYNY!

Mamy nadzieję, że słyszeliście o tym, że jedna z naszych drużyn Odysei Umysłu zdobyła Mistrzostwo Polski i wywalczyła prawo reprezentowania naszego kraju podczas Finałów Światowych, które w dniach 23-28 maja odbędą się w USA. Wszystkie drużyny sprawiły nam ogromną radość, gdyż wielomiesięczna praca uczniów i trenerów przyniosła tak wspaniałe efekty. Jedna z drużyn wywalczyła możliwość zmierzenia się z najlepszymi na świecie, ale do tego potrzebne są fundusze i to całkiem spore. Oczywiście nasi kreatywni Odyseusze wykorzystują wszystkie możliwości jakie mają uczniowie klas 6 i zbierają potrzebne środki. Potrzeby są bardzo duże, bo budżet wyjazdu całej drużyny zamyka się w granicach 120 tysięcy złotych. Robimy wszystko co możemy, aby pomóc naszym uczniom w spełnieniu tego wielkiego marzenia. Przyda się każda pomoc, także od Państwa, a możliwości jest kilka :

1. Jeżeli chcecie Państwo dokonać wpłaty to można to zrobić na dwa sposoby : pierwszy to dokonanie przelewu na specjalne konto Rady Rodziców 25 8351 0003 0000 1342 2000 0020 z dopiskiem „Odyseja Umysłu” lub wykonanie wpłaty w utworzonej przez nas zbiórce publicznej : LINK DO ZRZUTKI
  2. Jeżeli używacie Państwo portali społecznościowych to ogromną pomocą byłoby udostępnianie informacji o prowadzonej zbiórce (można to zrobić kopiując link zamieszczony wyżej lub udostępnić wpis zamieszczony na profilu Facebookowym naszej szkoły).
  3. Jeżeli znacie Państwo firmy, które byłyby w stanie i chciałyby wesprzeć finansowo naszą drużynę to proszę o przekazywanie do nich wniosku o sponsoring : wniosek o sponsoring

Zdajemy sobie sprawę z tego, że kwota konieczna do zebrania jest ogromna, ale nie takie rzeczy wspólnie robiliśmy i nie takie problemy wspólnie rozwiązywaliśmy, więc wierzymy, że się uda!

foto - drużyna