KONKURS NA LOGO RADY RODZICÓW

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych uczniów naszej szkoły do wypróbowania swoich sił i talentów w konkursie na najlepszy graficzny symbol (LOGO) dla Rady Rodziców Szkoły Podstawowej w Pogórzu im. Kmdr. Xawerego Czernickiego.
Logo wykorzystywane będzie przez Radę do celów identyfikacyjnych, reklamowych, korespondencyjnych, promocyjnych, itp.
Dla zwycięzcy przewidziane są nagrody rzeczowe ufundowane przez Radę Rodziców.
Prace konkursowe należy wysłać w terminie do 31.10.2023 do godz.24:00 na adres malgorzata.ordziniak@gmail.com tytułem „Konkurs Logo Rady Rodziców” w opisie imię, nazwisko, klasa.
Ogłoszenie wyników nastąpi 10 listopada 2023 r.
Wyniki konkursu zostaną również ogłoszone na stronie internetowej oraz FB Szkoły.
Szczegółowe informacje na temat Konkursu znajdują się w załączonym Regulaminie.
Zapraszamy serdecznie