ZAPISY NA OBIADY W SZKOLE

Informacja o organizacji posiłków – obiady w szkole SP Pogórze ( budynek w Pogórzu i Kosakowie)

Posiłki dla uczniów w roku szkolnym 2023/2024 będzie wytwarzać i dostarczać  do szkoły  firma Koperek i Kminek S z o.o. z siedzibą w Gdyni przy ulicy Cypriana Kamila Norwida 4.

Opłata za obiady będzie się odbywać za pomocą systemu Zamów Posiłek ( poniżej instrukcja założenia konta w systemie zamów posiłek dla nowych użytkowników) uczniowie , którzy już posiadają zostaną przepisani do Firmy Koperek i Kminek, w razie problemów z systemem , bardzo prosimy o wysłanie e-mail na adres bok@zamowposilek.pl.

Wszystkie nierozliczone nadpłaty z roku szkolnego 2022/2023  powinny zostać rozliczone przez Firmę Podkowa na Państwa konta.

Dostarczanie obiadów rozpocznie się 5 września 2023 (wtorek). Prosimy osoby zainteresowane o zamawianie posiłków przez system zamów posiłek.

Koszt jednostkowy obiadu dla rodzica to kwota: 8,70 zł brutto.

Obiady składają się tylko z drugiego dania. (menu na przyszły tydzień w załączniku)

Prosimy o zaznaczanie prawidłowych klas, do której uczęszcza uczeń.

Klasy III uczące się w budynku w Kosakowie też zaznaczają Szkoła Podstawowa w Pogórzu.

System Zamów Posiłek na podstawie poziomu klas ( dlatego musi być zaznaczona prawidłowa klasa)  oddziela dostarczanie posiłków do drugiego budynku dla uczniów klas III.

Rejestracja w systemie

Menu – w dniach 5-8 września 2023 roku