Nasza drużyna awansowała w Pucharze Tymbarka!

W dniu 11.04.24 nasi uczniowie „KSIĘŻNICZKI WOJOWNICZNI” awansowali do Finału Wojewódzkiego w XXIV edycji Pucharu Tymbarka U-12, zdobywając 1 m w Powiecie Puckim.

Zawody rozgrywały się w Jastarni. Do rywalizacji zgłosiło się 12 drużyn, a nasza szkoła wystawiła dwa składy.

To nie był łatwy turniej szczególnie dla zwycięzców, którzy bronili tytułu Mistrzowskiego z zeszłego roku z kat U10.

Poziom z roku na rok rośnie, walka teoretycznie ze starszymi wymagała od naszych zawodników dużo wysiłku, umiejętności indywidualnych i cwaniactwa boiskowego, które niewątpliwie posiadają.

W meczu finałowym zmierzyliśmy się z rywalem grupowym z zespołem Pucka. Mecz stał na bardzo wysokim poziomie i był bardzo wyrównany. Po 1 połowie był remis 1:1, druga zakończyła się wynikiem 2:2. I o rozstrzygnięciu meczu zdecydowały karne, w których nasz zespół wygrał 2:1.

Emocje, które towarzyszyły podczas tego finału są nie do opisania.

Serdeczne podziękowania dla Pana Macieja Chmielinskiego, który poraz kolejny wsparł naszą drużynę swoim trenerskim doświadczeniem. Podziękowania także kierujemy w stronę rodziców, którzy nigdy nie zawodzą i kibicują swoim pociechom.

Składy reprezentacji:

„KSIEZNICZKI WOJOWNICZKI”

1. Igor Wolf

2. Iwo Waszkowicz

3. Fabian Chmieliński

4. Mateusz Sadowski

5. Olaf Głowacki

6. Igor Jaworski

7. Cezary Sendacki

8. Szymon Kępa

9. Przemysław Borodziuk

10. Jakub Szrama

„SP POGÓRZE”

1. Hubert Maciejewska

2. Jakub Marek

3. Marcel Grzelak

4. Bruno Grotkowski

5. Antek Rogowski

6. Leon Gienieczko

7. Jakub Krefta

Ogromne gratulacje dla Wszystkich zawodników, za wysiłek który włożyli w ten turniej.

K. Szlachta