Konwersacje po angielsku

Konwersacje po angielsku w klasach siódmych tylko czasami bywają spokojne, np. podczas prezentacji, czasami są też rozśpiewane, gdyż karaoke po angielsku przypadło nam do gustu, bywają również zabawne gdy próbujemy znaleźć odpowiednie synonimy grając w „Don’t say it” lub „Guess who?”. Ale przede wszystkim uczymy się reagować w przeróżnych sytuacjach, m.in. odbyliśmy już wizyty u lekarza, odprawę na lotnisku, składaliśmy zażalenie w hotelu, czy restauracji. Korzystamy z kart do konwersacji, które dają nam mnóstwo możliwości, a dzięki kreatywności naszych uczniów, scenki często potrafią nas również rozbawić.