PŁATNOŚĆ ZA OBIADY W PAŹDZIERNIKU – WAŻNY KOMUNIKAT!!

Zbliża się październik, zatem pora zająć się zamówieniem obiadów i zrobieniem opłat. Jak to zrobić? To nic trudnego! Oto instrukcja krok po kroku, zatem prosimy przeczytać instrukcję do końca :

krok 1 : wyślij maila z zamówieniem na obiady. W treści zamówienia należy podać następujące dane, niezbędne do powiązania zamówienia ze spodziewaną zapłatą oraz wystawienia odpowiednio wypełnionej karty abonamentowej:
nazwisko i imię ucznia, 
• klasa, 
• nazwa szkoły/przedszkola,
• miesiąc, za który opłacany jest abonament oraz łączna liczba dni żywienia w tym miesiącu, ze szczegółowym wskazaniem ewentualnych dni, w których dziecko nie będzie korzystało ze stołówki,
rodzaj posiłku („obiad ½” lub „obiad pełen”)

W październiku mamy 23 dni nauki.

Proszę sprawdzić czy treść Państwa maila zawiera wszystkie wymienione wyżej podpunkty. Jeżeli tak, to należy wysłać zamówienie na adres mailowy odpowiadający miejscu, w którym uczy się dziecko :

klasy 0-III – zamowienia_pogorze@foodinvestment.pl

Klasy IV-VIII i klasy gimnazjalne- zamowienia_kosakowo@foodinvestment.pl

krok 2 : dokonaj przelewu odpowiedniej kwoty na konto
Firmy Food Investment S.A.
Ul. Spokojna 4, 81-549 Gdynia
67 1750 1325 0000 0000 4076 8653

do 25.09.2018 ( data wpływu na konto Firmy Food Investment)

Wpłaty za cały październik 2018:
Połówka – 62,33 zł.
Cały – 112,01 zł.

Jeżeli nie płacą Państwo za cały miesiąc to należy pomnożyć liczbę dni, w których dziecko ma jeść obiad z odpowiednią kwotą jednostkową :

połówka : 2,71 zł
cały : 4,87 zł

W tytule przelewu należy koniecznie podać następujące dane:
miesiąc, za który opłacany jest abonament,
• nazwisko i imię ucznia,
• klasa,
• nazwa szkoły/przedszkola,
Proszę zwrócić uwagę na poprawność wpisywania prawidłowych klas bieżących do których uczęszczają Państwa dzieci, nazwiska dzieci nie rodziców.

Jeżeli tytuł przelewu zawiera wszystkie dane, możemy go wysłać.

Dokonanie przelewu przed 25 września 2018 roku oznaczać będzie, że dziecko otrzyma obiad i unikniecie Państwo niepotrzebnego stresu. W razie potrzeby zawsze można zapytać. Mam nadzieję, że instrukcję napisałem w sposób zrozumiały i przystępny dla każdego. Liczę, że wszystko będzie dobrze!

Pozdrawiam,

Rafał Juszczyk

Komenatrze wyłączone.

© 2015-2018 SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KONTRADMIRAŁA XAWEREGO CZERNICKIEGO W POGÓRZU :::::: wykonanie: Michał Dworakowski (.ncmedia)