Dnia 15 stycznia uczniowie naszej szkoły wraz ze swoimi rodzicami włączyli się w akcje zbiórki finansów na utrzymanie ogrzewalni – noclegowni dla bezdomnych osób w Rumi Ze sprzedaży ciast i deserów pozyskano sumę 960 zł . Wczoraj pieniądze zostały przekazane koordynatorowi ,, Bożej przystani” Rodzicom i uczniom za okazaną ogromną pomoc i zaangażowanie w akcje Serdecznie dziękuję. Eliza Filipowicz.
Aby nasz serwis mógł działać, wykorzystujemy internetowe ciasteczka (pliki cookies). Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza Twoją zgodę na ich użycie.