ZACZNIJ OD KROPKI…

ZACZNIJ OD KROPKI…🟠

Uczennica klasy 8c KAMILA SALO to kolejna uczestniczka projektu „Zacznij od kropki…”.

Tym razem w naszej bibliotece można podziwiać niezwykłe prace inspirowane literaturą anime i muzyką k-pop. 🎶 K-pop to bardzo popularny gatunek muzyczny z Korei Południowej.

Przygoda z malowaniem Kamili zaczęła się od dodatkowych zajęć plastycznych. 🎨 Kiedy Kamila miała 11 lat zaczęła oglądać anime i rysować ulubionych bohaterów japońskich seriali i filmów. Jak przyznaje uczestniczka naszego projektu:

„Moimi ulubionymi zespołami są BTS, Stray Kids i Tommorow x Together. Zawsze kiedy siadam wieczorem do rysowania to włączam sobie moje ulubione piosenki koreańskie. Wszystkie prace, które prezentuje na wystawie zawierają cząstkę mojego serca. Są dla mnie bardzo ważne”.

Kamila zachwyciła nas nie tylko swoimi pracami ale również ogromną wiedzą na temat kultury i tradycji Korei Południowej. Podczas otwarcia wernisażu nauczyła młodszych kolegów kilku słów w języku koreańskim.

Kamilo, życzymy aby wszystkie Twoje marzenia się spełniły. Rozwijaj dalej swoje pasje. Rysuj, twórz, słuchaj, śpiewaj, tańcz… I pamiętaj o swojej wyjątkowości.

#zacznijodkropki#razempokolorujemyszkołę#wystawa

Komenatrze wyłączone.

© 2015-2018 SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KONTRADMIRAŁA XAWEREGO CZERNICKIEGO W POGÓRZU :::::: wykonanie: Michał Dworakowski (.ncmedia)