9 marca w Szkole Podstawowej w Pogórzu odbyło się szkolenie, w którym uczestniczyli chętni nauczyciele z naszego zespołu edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej. Tematem spotkania były umiejętności grafomotoryczne, a poprowadziła je pani Wioletta Bartkiewicz, instruktorka i współautorka terapii ręki wg TPR, autorka Zintegrowanego Treningu Grafomotorycznego.
Podczas szkolenia nauczyciele mieli okazję poszerzyć swoją wiedzę na temat wspierania rozwoju grafomotorycznego dzieci, poznali nowe metody pracy oraz praktyczne narzędzia, które pomogą im jeszcze lepiej wspierać swoich uczniów w rozwijaniu sprawności manualnej i koordynacji wzrokowo-ruchowej.
Atmosfera była pełna zaangażowania i inspiracji, a zdobyta wiedza z pewnością przyczyni się do podnoszenia jakości pracy z dziećmi w naszej szkole.
Aby nasz serwis mógł działać, wykorzystujemy internetowe ciasteczka (pliki cookies). Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza Twoją zgodę na ich użycie.