OTO JEST NOWY JORK

OTO JEST NOWY JORK 🗽
Cóż to było za niezwykłe spotkanie, pełne pasji i miłości do podróży!
Czy warto mieć marzenia? Hmm… zdecydowanie TAK! O swoich podróżniczych marzeniach opowiedziała nam pani Gosia Namsołek. A okazją do tego spotkania jest seria książek „Oto jest…” oraz wystawa ilustracji „Oto jest M. Šašek” z wydawnictwa Dwie Siostry, którą można podziwiać do końca grudnia w bibliotece i na szkolnym korytarzu.
Pani Gosia dużo podróżuje kierując się maksymą: „Podróżować, to rozwijać się”, a piękno wspomnień zatrzymuje w fotografiach, by tworzyć z nich później fotoksiążki. Kilkanaście lat temu wyznaczyła sobie cel: chciała zobaczyć Nowy Jork o rożnych porach roku. Czy jej się to udało ? TAK!!! Nasz gość opowiedział i pokazał nam piękne zdjęcia największych atrakcji amerykańskiego miasta m.in. Times Square, Central Park, drapacze chmur na Manhattanie. Ogromne wrażenie zrobiły na nas punkty widokowe i Most Brookliński, zbudowany nad cieśniną East River. To było niezwykłe spotkanie, które rozbudziło nas do odkrywania i doświadczania nowych miejsc.
Pani Gosiu, podróże z Panią to sama przyjemność! Bardzo dziękujemy, życzymy Pani kolejnych wspaniałych wyjazdów i z niecierpliwością czekamy na kolejne spotkania podróżnicze. 🌎
Również Wam życzymy abyście spełniali swoje marzenia: „Jeśli potrafisz o czymś marzyć, to potrafisz także tego dokonać”.
A może ktoś z Was chciałby opowiedzieć o swoich podróżach ? Zgłaszajcie się do biblioteki.

Komenatrze wyłączone.

© 2015-2018 SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KONTRADMIRAŁA XAWEREGO CZERNICKIEGO W POGÓRZU :::::: wykonanie: Michał Dworakowski (.ncmedia)