Ogólnopolskie Halowe Zawody Lekkoatletyczne

26.01.2019 roku w Toruniu odbyły się Ogólnopolskie Halowe Zawody Lekkoatletyczne poświęcone pamięci najlepszej polskiej lekkoatletki Pani IRENIE SZEWIŃSKIEJ.
W memoriale startowali zawodnicy w kategorii U-16 i młodsi. ULKS SKOCZEK Pogórze reprezentowała 17 osobowa grupa młodych, uzdolnionych biegaczek i biegaczy. Zawodnicy naszego klubu ścigali się na bieżni najpiękniejszej polskiej hali z rówieśnikami z całego kraju w biegach na: 60 m, 300 m, 600 m 1000 m i 60 m przez płotki.W tej ostatniej technicznej konkurencji najszybszy okazał się MARCELI DURAZIŃSKI, który płynnie pokonał 5 prawie metrowych płotków w czasie 10,40 sek. W związku z faktem, że w ramach Memoriału rozgrywano również MISTRZOSTWA OKRĘGU POMORSKIEGO, Marceli wrócił do domu z dwoma złotymi medalami. Bardzo dobrze pobiegli również na dystansie 300 i 600 metrów, ANNA KRYTENKO, JULIA BANASZAK, KLARA IWOŁA i KRYSTIAN PIOTROWSKI, znacznie bijąc swoje rekordy życiowe.” Niestety wszyscy byli o 2-3 lata młodsi od swoich rywali, ale jeśli wystarczy im cierpliwości z całą pewnością będą już wkrótce zajmowali miejsca na podium” – powiedział trener Wojciech Niemkiewicz.
 
GRATULUJEMY!
dav

dav

dav

dav

dav

dav

Komenatrze wyłączone.

© 2015-2018 SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KONTRADMIRAŁA XAWEREGO CZERNICKIEGO W POGÓRZU :::::: wykonanie: Michał Dworakowski (.ncmedia)