LIST OD ORGANIZATORÓW „SZLACHETNEJ PACZKI” I RELACJA Z WRĘCZENIA PREZENTÓW

„Drogi Darczyńco,

Cieszymy się, że razem z nami zmieniasz świat na lepsze!

Miłość wyrażana jest poprzez wrażliwość na drugiego człowieka. Darczyńcy SZLACHETNEJ PACZKI dodatkowo okazują ją w prezencie, który trafia prosto w serca rodziny. Sami wiemy, jak się czujemy, gdy ktoś pomaga spełnić nasze marzenia, zwłaszcza kiedy wydają się nierealne.

Cieszymy się, że jesteś częścią tej radości, którą przeżywała obdarowana rodzina podczas dostarczenia Paczki.

Cieszymy się, że jesteś częścią tej radości, którą przeżywała obdarowana rodzina podczas dostarczenia Paczki.

Wolontariusz, który opiekował się rodziną (oznaczonej numerem POM-1246-588033), chciał przekazać kilka słów od siebie.

Relacja ze spotkania z rodziną przy wręczeniu paczki

Pani Jadwiga przywitała nas na wejściu wielkim „ŁAŁ”, które przez długi czas powtarzała. Była w kompletnym szoku. Paczki, które otrzymała zajęły pół pokoju i sprawiły, że uśmiech nie schodził z jej twarzy. Ugościła nas ciepłym rosołem i spędziłyśmy miłe chwile na rozmowie. Później wypakowaliśmy paczki. Pani Jadwiga nie mogła wyjść z podziwu. Wszystkie bluzki, buty i kurtka – pasowały doskonale. Były wygodne i ładne. Pani Jadwiga rozpłakała się, gdy zobaczyła nową pościel i kołdry. Długo nie mogła dojść do siebie i bardzo dziękowała darczyńcom, ciesząc się z otrzymanych paczek.

Co chce przekazać Tobie wolontariusz:

Współpraca z Państwem to była czysta przyjemność. Przemiłe Panie pracujące w tej szkole zadbały o wszystko i działały na pełnych obrotach od początku. Poruszyliście całą lokalną społeczność i uzbieraliście naprawdę fantastyczne rzeczy. Nowe, zadbane i pięknie zapakowane. Sprawiliście niebywałą radość rodzinie i nam – dziękuję, że mogliśmy z Wami współpracować!

Co chce powiedzieć od siebie rodzina:

Pani Jadwiga długo myślała, jak państwu podziękować. Nie spodziewała się typu paczek i jak sama wspomniała: „Nigdy nie otrzymała tylu prezentów”. Była wdzięczna za każdą, nawet najmniejszą rzecz, którą zobaczyła. Od razu pomyślała o kwiatach dla darczyńcy. Nam – wolontariuszom – też serdecznie dziękowała a na koniec podzieliła się z nami opłatkiem.

Komenatrze wyłączone.

© 2015-2018 SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KONTRADMIRAŁA XAWEREGO CZERNICKIEGO W POGÓRZU :::::: wykonanie: Michał Dworakowski (.ncmedia)