Konkurs Kolęd i Piosenek Zimowych w Języku Angielskim

1 lutego w Przedszkolu w Rewie odbył się Konkurs Kolęd i Piosenek Zimowych w Języku Angielskim. Naszą szkołę reprezentowali Emilia Laska z grupy 0B, Natalia Kułakowska z grupy OC i Milan Formella z grupy OA. Uczniowie zaśpiewali swoje ulubione piosenki o tematyce zimowej po angielsku, czym wywalczyli sobie miejsca na podium: Emilia Laska – I miejsce, Natalia Kułakowska – II miejsce, Milan Formella – III miejsce. Dzieci odebrały wspaniałe nagrody i gratulacje z rąk pani Anny Podgórskiej, wicedyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Mostach. Po słodkim poczęstunku-niespodziance, ruszyliśmy z mroźnej Rewy z powrotem do naszej szkoły. To był dzień pełen wrażeń dla najmłodszych reprezentantów naszej szkoły, którzy zdając sobie sprawę z powagi tego zadania, spisali się na medal!

Emilia Paszek

Konkurs Rewa (15)

 

Konkurs Rewa (1)

 

Konkurs Rewa (14)

Komenatrze wyłączone.

© 2015-2018 SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KONTRADMIRAŁA XAWEREGO CZERNICKIEGO W POGÓRZU :::::: wykonanie: Michał Dworakowski (.ncmedia)