Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Piłce Ręcznej chłopców

We wtorek 5.03.24 do rywalizacji w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Piłce Ręcznej chłopców w Leśniewie wyjechała nasza najstarsza grupa reprezentantów.

Ten dzień okazał się bardzo wyjątkowy dla naszych uczniów. Po przepięknej rywalizacji zdobyli 2 miejsce w Powiecie Puckim, ulegając w ostatniej sekundzie meczu faworytowi rozgrywek zespołowi z Leśniewa.

Ten turniej pokazał, że nie liczą się umiejętności, a charakter i serce do walki, które w pełni zostało pozostawione na parkiecie.

Uczniowie trafili do grupy 4 zespołowej, gdzie przyszło im się zmierzyć z:

1. Pogórze – Krokowa 4:2

2. Pogórze – Żelistrzewo 7:6

3. Mosty – Pogórze 2:3

Ostatni mecz z Mostami był ogromnym sprawdzianem charakteru. Wygrana dawała 1 miejsce w grupie i walkę w Finale. Był to bardzo wymagający mecz, mimo to uczniowie sprostali zmiennej taktyce i doprowadzili do wygranej.

Mecz Finałowy był „wisienką na torcie” tego turnieju. Znakomita postawa naszych uczniów sprawiła niesamowite widowisko. Mimo przegranej składamy ogromne gratulacje za osiągnięty wynik.

Szkołę reprezentowali:

1. Karol Knap

2. Jakub Tryk

3. Oskar Ruła

4. Franciszek Olszewski

5. Filip Barys

6. Grzegorz Majerowski

7. Antoni Gronek

8. Szymon Dzirba

9. Konrad Wowk

10. Szymon Soboczyński

11. Janek Waligóra

K. Szlachta

Komenatrze wyłączone.

© 2015-2018 SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KONTRADMIRAŁA XAWEREGO CZERNICKIEGO W POGÓRZU :::::: wykonanie: Michał Dworakowski (.ncmedia)