Ho, Ho, Ho! ODWIEDZIŁ NAS ŚWIĘTY MIKOŁAJ!

W tym roku Święty Mikołaj odwiedzając naszą szkołę nie zapomniał o Czytelnikach. Przyniósł im piękne książki, o które prosili w liście podczas ADWETNOWEGO CZYTANIA… Miły prezent czekał również na uczniów klas pierwszych i ich rodziców. Mikołaj dowiedział się, że pierwszoklasiści pięknie czytają i podarował im Wyprawki Czytelnicze.
W skład każdej Wyprawki wchodzi: „Wnuczka antykwariusza” – książka autorstwa znanej i niezwykle cenionej pisarki Justyny Bednarek, z mistrzowskimi ilustracjami Emilii Dziubak oraz „Kochasz? Czytaj razem z dzieckiem” – poradnik dla rodziców i opiekunów, mówiący o korzyściach wynikających ze wspólnego, rodzinnego czytania.
Miłego czytania życzy Mikołaj i Elfy.🎄

Komenatrze wyłączone.

© 2015-2018 SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KONTRADMIRAŁA XAWEREGO CZERNICKIEGO W POGÓRZU :::::: wykonanie: Michał Dworakowski (.ncmedia)