GMINNE MISTRZOSTWA SPORTU KLAS MŁODSZYCH

W środę 25 maja w naszej szkole odbyły się gminne zawody „Mistrzowie Sportu Klas Młodszych”. Gościliśmy drużyny z Dębogórza i Mostów, z którymi rywalizowaliśmy o miano najlepszych. Oficjalnego otwarcia zawodów dokonał Wójt Gminy Kosakowo Jerzy Włudzik, a w jury zasiedli przedstawiciele gminy i środowiska sportowego – Natalia Kościńska, Janusz Frąckowiak, Robert Reiwer. Poszczególne konkurencje wymagały zręczności i szybkości. Każda drużyna składała się z uczniów z klasy 1,2 i 3. Po podliczeniu punktów okazało się, że podium prezentowało się następująco :

1. miejsce – Pogórze
2. miejsce – Mosty
3. miejsce – Dębogórze

13305104_1402057636486474_42971988862729398_o
Wszystkim serdecznie gratulujemy! Dziękujemy paniom: Aleksandrze Salamon i Magdalenie Ślifierz za przygotowanie konkurencji, a uczniom z naszej szkoły za prezentowanie w przerwach sportowych talentów w tańcu towarzyskim i gimnastyce artystycznej.

Dyrektor Szkoły – Rafał Juszczyk

Komenatrze wyłączone.

© 2015-2018 SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KONTRADMIRAŁA XAWEREGO CZERNICKIEGO W POGÓRZU :::::: wykonanie: Michał Dworakowski (.ncmedia)