KONSULTACJE DLA UCZNIÓW

Drodzy Uczniowie i Rodzice, uczniowie klas ósmych mają od poniedziałku 25 maja możliwość konsultacji indywidualnych lub grupowych z nauczycielami. Od poniedziałku 1 czerwca taką możliwość otrzymają pozostali uczniowie. Prosimy o zapoznanie się z ich harmonogramem :

KONSULTACJE – budynek w Pogórzu

konsultacje – budynek w Kosakowie

Prosimy o przeczytanie również znajdujących się poniżej punktów :
1. Jeżeli ktoś chce skorzystać z konsultacji musi zgłosić to nauczycielowi za pośrednictwem dziennika elektronicznego najpóźniej dzień wcześniej do godziny 18:00.
2. Nie wolno umawiać się na konsultacje, jeżeli uczeń jest chory lub w domu przebywa ktoś na kwarantannie lub w izolacji. Wówczas wszyscy muszą pozostać w domu oraz stosować się do zaleceń służb sanitarnych i lekarza.
3. Jeżeli ktoś umówił się na konsultacje, a nie może przyjść, proszony jest o zgłoszenie tego faktu odpowiednio wcześniej – nauczyciel będzie mógł zaprosić w zastępstwie innego ucznia.
4. Uczeń musi zabrać do szkoły własny zestaw podręczników i przyborów. W szkole nie będzie mógł ich pożyczać od innych uczniów.
5. W drodze do i ze szkoły należy korzystać z osłony na usta i nos oraz zachowywać dystans społeczny.
6. Przed wejściem do szkoły obowiązkowo należy zdezynfekować ręce, a jeżeli są przeciwwskazania zdrowotne do stosowania środków do dezynfekcji natychmiast należy umyć ręce.
7. Bezwzględnie należy stosować zasady higieny: często myć ręce wodą z mydłem i nie podawać ręki na powitanie, zachowywać dystans, a także unikać dotykania oczu, nosa i ust.
8. Należy zwracać uwagę na odpowiedni sposób zasłania twarzy podczas kichania czy kasłania.
Unikać większych skupisk uczniów, zachowywać dystans przebywając na korytarzu, w toalecie, innych pomieszczeniach wspólnych oraz na terenie szkoły.
9. Jeżeli ktoś korzysta z biblioteki szkolnej, wcześniej należy zapoznać się ze szczegółowymi zasadami wypożyczania książek.
10. Należy zapoznać się ze szczegółowymi procedurami :

PROCEDURY I ZASADY OBOWIĄZUJĄCE PODCZAS KONSULTACJI Z NAUCZYCIELAMI W SZKOLE PODSTAWOWEJ W POGÓRZU W CZASIE OGRANICZONEJ DZIAŁALNOŚCI W ZWIĄZKU Z PRZECIWDZIAŁANIEM COVID